Jakie panele ścienne 3D do łazienki – co wybrać?
Jakie panele ścienne 3D do łazienki wybrać? To pytanie, które spędza Ci sen z powiek? Czas na zmiany aranżacyjne we własnej łazience. Na początek dokładnie przemyśl, jak chcesz, żeby wyglądała i jakie elementy wystroju chcesz w niej zmienić. 

Jak zaplanować remont łazienki?

Masz dość dotychczasowej aranżacji? Czasem niewielkie zmiany, czynią wielki efekt. Panele ścienne 3D Elega to ponad 30 różnych wzorów w ofercie sklepu Elega, wśród których na pewno znajdziesz wymarzony wzór dla swojej łazienki. 

Przede wszystkim musisz dokładnie przeanalizować, jaki efekt chcesz osiągnąć w swojej łazience. Określić styl aranżacyjny i konsekwentnie się go trzymać. Przemyśl dokładnie Następny krok to zaplanowanie koloru ścian i przemyślenie które urządzanie sanitarne wymieniasz.

Jakie panele ścienne 3D Elega pasują do łazienki?

Zastanawiasz się, które wzory paneli ściennych 3D Elega będą pasowały do łazienki? Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi i dowiesz się również jakie panele ścienne 3D pasują do łazienki. Mamy nadzieję, że dzięki tym podpowiedziom – podejmiesz konkretną decyzję i w końcu znajdziesz wzór w sam raz do swojej łazienki. Poznaj lepiej nasze panele. 
 • Heksagon
 • 3D Cegła
 • Diament
 • Trio
 • Quad
 • Gazebo
 • Honey
 • Flow
 • Kiss
 • Echo
 • Trend
 • Blizzard
 • Layer
 • Rugby
 • Apex

 

Ponad 30 modnych wzorów paneli ściennych 3D

Poznaj wzory paneli ściennych, które możesz dopasować do swojej łazienki 

Panel ścienny 3D Cegła – to doskonały sposób na stworzenie przytulnego klimatu w tak ważnym miejscu, jak łazienka. Cegła pozwoli Ci to jeszcze bardziej podkreślić, a pomalowana na dowolny kolor, stworzy ciekawą aranżację. 
TrioPanel ścienny 3D Trio pomoże Ci stworzyć ciekawą dekorację w Twojej łazience. To z niezwykle trwałych paneli ułożysz heksagonalną kompozycję na swojej ścianie. Dzięki niej Twoje ściany już nigdy nie będą nudne.
 
QuadTo idealny wybór do klasycznych i minimalistycznych łazienek. Dla wszystkich, którzy lubią skromne dekoracje ścienne, ale też takie, które tworzą przytulny nastrój.
 
GazeboTo bardzo delikatny wzór, który nie rzuca się w oczy, a mimo to – zaskakuje. Idealnie sprawdzi się w małych i większych łazienkowych przestrzeniach.
 
HoneyTo charakterystyczny panel z popularnym plastrem miodu. Kompozycja małych heksagonów stworzy wspaniałą dekorację na ścianie w Twojej łazience.
Panele ścienne 3D optycznie powiększające łazienkę

Jakie wzory paneli ściennych 3D optycznie powiększą łazienkę?

Heksagon – to bardzo modny wzór, który nie tylko ożywi Twoją łazienkę, ale również wniesie do niej przytulny klimat. Ściany otulone tym panelem będą przyjemną dekoracją dla oczu przez wiele sezonów. Powierzchnia panelu ma delikatnie wypukły wzór, który optycznie powiększy przestrzeń. To właśnie za jego pomocą optycznie powiększysz nawet najmniejszą łazienkę. Tutaj dowiesz się, jak urządzić łazienkę z małym metrażem. 

Blizzard – To delikatna struktura fal na powierzchni panelu ściennego, która optycznie powiększa przestrzeń. 
Rugby – To oryginalny panel ścienny 3D, który optycznie powiększy wnętrze w łazience, ale jednocześnie jest to oryginalny wzór, który wyróżnia się od innych propozycji. Idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na nowoczesnej łazience, ale i ciekawej wizualnie.
Diament – Jeśli lubisz nieoczywiste kształty to panel ścienny 3D Diament będzie rozwiązaniem dla Ciebie. Doda szyku Twojej łazience i uczyni to miejsce wyjątkowym.
Minimalistyczne panele

Minimalistyczne panele ścienne 3D do łazienki

FlowPanel ścienny 3D Flow to delikatny, minimalistyczny i bardzo stylowy sposób na dekorację ścian. Do łazienki pasuje ze względu na subtelny wzór, który jest bardzo uniwersalny.
Kiss – To kolejny przykład ciekawego, lecz minimalistycznego panelu ściennego. Bardzo łatwo dopasujesz go do swojej łazienki i każdego stylu aranżacyjnego.
Trend – To prosty, a zarazem bardzo ciekawy wzór paneli ściennych 3D do łazienki, który jednocześnie jest też bardzo popularny (jak sama nazwa wskazuje). 
Layer – Panel ścienny 3D Layer to kompozycja nałożonych na siebie fal morskich, inspirowana bryzą morza, która wniesie do Twojej łazienki powiew świeżości i sprawi, że to przestrzeń bardzo elegancka. 
 
Apex – Jeśli lubisz klasykę, ale w nieco innym wydaniu to mamy nadzieję, że spodoba Ci się kompozycja małych kwadratów, które mają są trójwymiarowe. To starannie zaprojektowany wzór dla osób, które nie mogą się zdecydować na klasyczny panel ścienny, a jednocześnie szukają czegoś, co ożywi łazienkowe ściany. 
Echo – Panel ścienny, którego wzró jest dynamiczny i ciekawym dla oczu. Za jego pomocą łazience dodasz szyku i nietypowego charakteru. Jeśli zależy Ci na kreatywnym wzorze na ścianach w łazience i przełamaniu pewnych schematów to zdecydowanie warto wybrać Echo. 
W ofercie paneli ściennych 3D Elega znajdziesz zarówno nowoczesne i ciekawe dla oka wzory paneli ściennych 3D, jak i te bardziej delikatne. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać na łazienkowych ścianach jedno jest pewne. To tu znajdziesz najlepszej jakości panele w niewygórowanych cenach, które sprawią, że na nowo pokochasz przebywać w swojej łazience. 

Dlaczego warto wybrać panele ścienne 3D do łazienki od Elega?

Przede wszystkim ze względu na nieporównywalną jakość. Wszystkie panele ścienne 3D z oferty Elega to ponad 30 wzorów produkowanych w Polsce. Kupując je – wspierasz polski biznes i zyskujesz produkt o wysokiej jakości i trwałości. Oznacza to, że panele ścienne 3D w łazience posłużą Ci na długo.

W ofercie firmy Elega jest ponad 30 modnych wzorów paneli ściennych 3D, więc na pewno wybierzesz panel ścienny do swojej łazienki. Dopasujesz go do stylu aranżacyjnego i własnych wizji.

Więcej
artykułów