Minęło już dobrych kilka lat kiedy otwieraliśmy naszą halę produkcyjną. Te lata naprowadziły nas na właściwą ścieżkę którą niezłomnie zmierzamy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Czy Elega jest najlepszą firmą w branży dekoracyjnej? Bynajmniej. Nasze ambicje są dopasowane do naszej wizji solidnej i uczciwej manufaktury dekoracji ściennych. Znamy swoich konkurentów i darzymy ich sympatią, aczkolwiek umiarkowaną 😉
Czy prezentujemy w ofercie coś przełomowego? I tak i nie. Gips jako surowiec znany jest od wieków i nie ma już większych tajemnic. Trójwymiarowe panele wpisują się w nowe trendy dekoracji wnętrz. Zrealizowaliśmy już setki zleceń które są doskonałym dowodem na solidność naszych produktów i miarodajność naszego doświadczenia. To efekt wielu miesięcy poszukiwań odpowiedniej mieszanki gipsu ceramicznego oraz optymalizacji procesu produkcji. Doskonale czujemy się umorusani cali w gipsie chwilę przed włożeniem paneli do suszarni.
Czy jesteśmy najtańsi? Nie wydaje nam się. Jednak stawiając sumę na końcu każdej oferty mamy duży spokój. Jesteśmy spokojni o sukces każdego projektu opartego na naszych dekoracyjnych panelach 3D i ozdobnych listwach . Dostawy są punktualne, a niejasności rozwiązujemy od ręki. Rozwijamy się i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania nie wpływające na otaczające nas środowisko.

Historia naszej firmy posiada już wspaniały wstęp, a o dalszy ciąg dbamy z ogromną pieczołowitością.